UNBOXING - 10/2016_5

neděle, listopadu 06, 2016
Znovu vás dnes zdravím,
mám tu pro vás jednu malou rozbalovačku. Na FCB bazárku jsem natrefila na velmi zajímavou knihu a jelikož jsem nedávno podlehla žánru fantasy, tak jsem neodolala. Nehledě na skvělou cenu (155,-) i s poštovným, prostě jsem tu knihu potřebovala. Tímto bych chtěla tedy i poděkovat Adris z blogu Adris Books, která knihu nabízela k prodeji :-).

Jste zvědaví?
Pojďme se tedy podívat :-)
Vélin Al Sorna, zasvěcený Šestému řádu, byl od dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách Víry. Řád se stal jeho jedinou rodinou. Vélinův otec sloužil jako rytíř králi Janusovi, panovníkovi Sjednoceného království, rozhodl se však Vélina zbavit jeho práv a v pouhých deseti letech ho zanechal na prahu Šestého řádu. Chlapec ho za to nenávidí. Během pobytu v řádu se Vélin dozvídá zatím netušené podrobnosti o své matce, která zemřela, když byl ještě dítě. Postupně také odhaluje důvody, jež jeho otce vedly k tomu, že ho řádu svěřil. Jedna pravda je však důležitější než všechny ostatní: Vélina Al Sornu čeká budoucnost, kterou má teprve pochopit. Budoucnost, jež změní nejen království, ale také celý svět.
 


Nejen, že má kniha skvělé hodnocení, jak na DK tak i Goodreads, ona má i nádhernou obálku. 
Anotace mě utvrdila v rozhodnutí. 
Doufám, že se mi bude kniha líbit.
 
Budu moc ráda za nějaké reakce čtenářů, kteří už třeba tuto sérii četli.

 Míša :-)

2 komentáře:

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[