O mně

pondělí, listopadu 07, 2016
...zdravím všechny příznivce knih, kteří navštívili moje stránky...Považuji se, za běžného "normálního" čtenáře :-). Nemám vyhraněný styl, ani vyloženě nepreferuji jisté žánry, prostě čtu podle nálady a podle momentálního rozpoložení...prostě podle chuti. Nikdy jsem nebyla vášnivý čtenář a vlastně jsem se k pravidelnému čtení dostala, dá se říci, nedávno. Moje čtecí nadšení odstartovala trilogie Fifty shades..., ano pro někoho nepochopitelné, protože tyto knihy nejsou většinou považovány za "knihy" hodné čtení. Ale co, prostě tím to u mě vypuklo, dál už jsem si bez knížky v kabelce a na nočním stolku nedovedla svůj dosavadní život představit. Od té doby čtu a čtu a čtu. Nejsem moc na klasickou literaturu, mám v hledáčku spíše novější a modernější tituly. A mixuju to podle toho, na co mám zrovna chuť. Tyto stránky jsou víceméně pro mé osobní potřeby, je to takový můj malý čtenářský deník. Žádné dlouhé a odborné recenze, prostě jen moje čtecí poznatky a vlastní krátké hodnocení každé přečtené knihy. Kdo ví, třeba se mi bude dařit, rozepíšu se a snad se to i někomu zalíbí :-)

Tak ať se vám tu líbí a snad vám ta návštěva bude alespoň k užitku :-)

M.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Autorská práva

Vyhrazuji si plné právo na své osobní a soukromé myšlenky, hodnocení a celkový popis knihy. Kopírování vlastního textu je zakázáno. Použité obrázky obálek knih pocházejí buď ze serveru goodreads.com, bux.cz nebo databazeknih.cz. Pokud u fotek není uveden zdroj, pak jsou mou vlastní tvorbou. Použité úryvky či citace z knih, jsou vždy označené kurzívou a jsou ohraničeny uvozovkami, nevyhrazuji si na ně tedy žádná práva. Ta, podle zákona, náleží autorům knih.

© Knižní deníček. Úpravu šablony provedla Lucy Lillianne. Titulní obrázek vytvořila Knižní deníček. Optimalizováno pro Firefox.
[